تست ازدواج موسسه راد

تفریحی ورزشی

شرایط استفاده

هر کد خوشگذرونی مخصوص یک نفر میباشد.

مشاوره در مجموعه مرکز فن آوران علوم توانمند ساز مغز _ راد رایگان میباشد. 

کافیه کد خوشگذرونی همراهتون باشه.

جهت رزرو و سوالات بیشتر میتوانید با شماره های 86110936 - 09123470217 تماس حاصل فرمایید .

آدرس : تهران بزرگراه شیخ فضل الله نوری حدفاصل میدان صنعت و مرزداران خیابان نارگل مجموعه پردیسان مرکز فن آوران علوم توانمند ساز مغز - راد

150,000 تومان

آدرس: تهران بزرگراه شیخ فضل الله نوری حدفاصل میدان صنعت و مرزداران خیابان نارگل مجموعه پردیسان مرکز فن آوران علوم توانمند ساز مغز - راد

تلفن:

86110936 - 09123470217

توضیحات و ویژگی ها

مرکز فن آوران علوم توانمند ساز مغز _ راد

 1. در اولین مرکز مکانیزه ارزیابی ٬ رمزگشایی و ارتقاء عملکرد مغز ٬ هوش و استعدادیابی و روان سنجی هوشمند تحول بزرگ بشریت به واسطه تکنولوژیهای نوین علوم شناختی مغز را تجربه کنید.
 2. مجهزترین مرکز ارزیابی ٬ رمزگشایی و ارتقاء عملکرد مغز٬ هوش و استعدادیابی و روان سنجی هوشمند
 3. اولین دوره هوشمند سنجش و ارتقاء همگام عملکرد مغز ٬بهره هوشی و قدرت حافظه فعال و یادگیری در ایران
 4. کلیه تست ها و ارزیابی های معتبر جهانی هوش و استعدادیابی انتخاب رشته تحصیلی و شغلی شخصیت ٬ ازدواج و روانسنجی هوشمند
 5. ویژگی های منحصر به فرد مرکز:
 6. برای اولین بار در جهان شما با بهره گیری از تکنولوژی ها٬ ابزارهای هوشمند و تکنیک های نوین توانمند سازی مغز و روان شناختی در فضاهای مناسب و اختصاصی مانند:
 7. بخش تست ٬ ارزیابی و مشاوره  2-بخش بازیهای کامپیوتری (نوروگیم نت ها ی هوشمند ارتقاء دهنده عملکرد مغز و بهره هوشی) 3-بازیهای فکری ویژه و مطالعه هوشمند همراه با دستیار هوشمند سنجش تمرکز ٬ توجه و قدرت یادگیری و خلاقیت 4-سالن های تخصصی ورزش های تمرکزی(تیراندازی-دارت حرفه ای-تیر و کمان )همچنین ورزشهای متعادل کننده نیمکره های مغزی 5-فضاهای مناسب جهت برگزاری همایش ٬ فستیوال های خانوادگی و مسابقات هیجان انگیز

نوروگیم:کنترل بازی های کامپیوتری با قدرت ذهن و امواج مغزی / لیگ بتا:کنترل ربات ها و ماشین های کنترلی با قدرت امواج مغز / و همچنین مسابقات خانوادگی تیر اندازی – تیر و کمان –دارت و بازیهای فکری / قادر خواهید بود:سنجش و ارزیابی دقیق و علمی از توانمنیهای مغزی و فردی خود داشته باشید و در حین انجام فعالیت های فکری و تمرکزی مانند مطالعه هوشمند٬ محاسبات ذهنی ریاضی ٬بازی های کامپیوتری و کنترلی و ورزشهای تمرکزی (تیر اندازی-دارت و کمان...)با استفاده از ابزار دستیار هوشمند میزان توجه ٬تمرکز ٬ یادگیری٬ خلاقیت همچنین کنترل استرس را سنجیده و به عبارتی ساده تنظیم مغز خود را به دست بگیرید و تمام فعالیت های زندگی مغزتان را در بالاترین سطح عملکرد خود قرار بدهید.

.

اولین دوره هوشمند توانمند سازی مغز شامل

 1. تست و ارزیابی کامل از مغز : میزان تمرکز٬ قدرت یادگیری و حافظه فعال صورت می گیرد.
 2. نوروفیدبک پیشرفته
 3. نوروگیم نت های هوشمند ارتقاء دهنده عملکرد مغز و بهره هوشی که با ابزارها و تکنولوژی های موفق در جهان شما را قادر به کنترل بازیهای کامپیوتری با قدرت ذهن و امواج مغز خواهد کرد و هم در حین انجام بازیهای کنترلی میزان توجه ٬تمرکز٬ قدرت یادگیری و خلاقیت همچنین کنترل استرس شما توسط ابزار دستیار هوشمند و اپلیکیشن طراحی شده توسط متخصصان علوم شناختی مغز مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرد و شما قادر به کنترل ارادی آنها خواهید بود.
 4. تکنولوژی BCI : ارتباط مستقیم مغز و کامپیوتر بر اساس تکنیک های هوش مصنوعی که امروزه در توانمند سازی اَبر انسانها (مدیران-دانشمندان-کسانی که در المپیادهای علمی و مسابقات بین المللی و ورزشی شرکت می کنند) کاربرد بسیار شگفت انگیزی دارد. و شما می توانید قدرت خارق العاده امواج مغزتان را در کنترل بازیهای کامپیوتری ٬ ربات ها و ماشین های کنترلی مشاهده نمائید.
 5. Vr تراپی: با کمک هدست های واقعیت مجازی و تکنیک های ویژه روان شناسی قادر به تجربه فضاهای و شرایطی خواهید بود که در عالم واقعیت امکان پذیر نیست و فرصت بزرگی جهت مهارت آموزی به خودتان می دهید.
 6. دستیار هوشمند مدیریت بر مغز: با این ابزار ویژه به همراه اپلیکیشن اختصاصی می توانید در حین مطالعه یا بازیهای کامپیوتری و فکری و حتی ورزش های تمرکزی مانند تیر اندازی میزان توجه ٬تمرکز٬ قدرت یادگیری و خلاقیت همچنین کنترل استرس خود را سنجیده و عملکرد بهینه مغز خود را بشناسید و تمام فعالیت های خود را هوشمندانه انجام دهید.

تست ازدواج موسسه راد | خوشگذرونا

ارسال نظر

دیدگاه خود را در مورد این خوشگذرونی بنویسید.

پیشنهادات خوشگذرونی این هفته