ارتباط با ما | خوشگذرونا
 • شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات باشگاه خوشگذرونا
 • کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی باشگاه خوشگذرونا به دقت ملاحظه فرمایید.
  ورود کاربران به وب‏‌سایت باشگاه خوشگذرونا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط باشگاه خوشگذرونا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات باشگاه خوشگذرونا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین باشگاه خوشگذرونا از سوی کاربر است.
  لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


 • شرایط قوانین عمومی
 • توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های باشگاه خوشگذرونا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های باشگاه خوشگذرونا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


 • تعریف مشتری یا کاربر
 • مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام به طور کامل درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات باشگاه خوشگذرونا اقدام نماید.


 • سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
 • باشگاه خوشگذرونا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند .
  باشگاه خوشگذرونا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از باشگاه خوشگذرونا ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
  همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات باشگاه خوشگذرونا ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط باشگاه خوشگذرونا جزئی از اموال باشگاه خوشگذرونا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار باشگاه خوشگذرونا و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای باشگاه خوشگذرونا محفوظ می‏‌دارد.


 • ارتباطات الکترونیکی
 • هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات باشگاه خوشگذرونا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به باشگاه خوشگذرونا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که باشگاه خوشگذرونا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
  همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
  جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد باشگاه خوشگذرونا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه باشگاه خوشگذرونا را در پروفایل خود لغو کنند.


 • ثبت، پردازش و دریافت سفارش:
 • رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
  کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت باشگاه خوشگذرونا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. باشگاه خوشگذرونا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در باشگاه خوشگذرونا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای باشگاه خوشگذرونا محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای خدمت به اتمام رسیده،  خدمت دیگری را جایگزین کند.


 • شکایات و پیگیری
 • کاربر گرامی : جهت مشاهده هرگونه تناقض در ارائه خدمات توسط ارائه دهنده نسبت به آنچه در سایت باشگاه خوشگذرونا ملاحظه فرموده اید و یا بروز هرگونه سوال از جانب شما می توانید با شماره ۸۸۵۱۶۱۶۵ یا از طریق ایمیل info@khoshgozarona.ir .تماس حاصل فرمائید و مراتب را گزارش دهید